De meditatiebijeenkomsten van de Messias-Kring worden ook de 21-zittingen of Danatezittingen genoemd. 21 is het getal van de Nieuwmaking en Eenmaking.
De 21-zittingen gaan online door. De 21-zittingen worden vervangen door een workshopdag als de 21ste in een weekend valt.
Danateworkshops gaan, afhankelijk van het aantal deelnemers, door in Leefdaal of op locatie. Ze zijn niet online.
De introtekst vind je onder Meditatiekring op de website.
Voel je je geroepen om bij de kring van Hij-Die-Komt aan te sluiten, vraag dan een intake-gesprek aan bij Mona Lisa M. Je kan ook doorverwezen worden naar een lid van de binnenkring voor verdere introductie.
Inhoud van de zittingen in 2026
Zoals Amram aankondigde, zijn nu de toespraken van de verlichte Vorst van de Oude Dagen, Maodèn, aan de beurt. We noemen ze kortweg de Leringen van Maodèn. Maodèn was een Christus-avant-la-lettre.
Na de hemelvaart van de Vorst begon Thorodin, die de stem van de Vorst kon horen, diens leringen te noteren. De vernieuwende inzichten in de kosmologie en in het communicatieve verkeer tussen de Lichtenden en de mensen, trachtte Maodèn al tijdens zijn openbare zittingen over te brengen. Doch de meeste hovelingen konden zich daar niet voor openstellen.
Amram stelt dat de tijd rijp is om ons open te stellen voor de gnosis uit de Oude Dagen, bedoeld voor een menstype dat toen het licht begon te zien… en dat vandaag herrijst uit de as van het verleden!
In de avondzittingen worden de leringen of gnosisthema’s in channeling overgebracht.
In de dagworkshops worden de thema’s uitgediept. Ze zijn voor de Danate die de Wederkomst voorbereiden, niet enkel dierbare leerstof doch in wezen noodzakelijke voedingsbodem.
DANATE AVONDZITTINGEN in 2026
21/1 Leefdaal 20 u – 22 u. – Leefdaal , online tot 21 u.
21/2 Leefdaal 20 u – 22 u. – Leefdaal , online tot 21 u.
21/4 Leefdaal 20 u – 22 u. – Leefdaal , online tot 21 u.
21/5 Leefdaal 20 u – 22 u. – Leefdaal , online tot 21 u.
21/10 Leefdaal 20 u – 22 u. – Leefdaal , online tot 21 u.
21/12 Leefdaal 20 u – 22 u. – Leefdaal , online tot 21 u.
- zitting gaat zowel fysiek als online door.
- Na het eerste uur wordt er afscheid genomen van de kringleden die online de zitting volgen.
- Na een korte pauze wordt het tweede deel enkel in Leefdaal vervolgd!
BIJDRAGE VOOR DE ZITTINGEN
bedraagt vanaf 2026 15 euro, ook als je een avond niet online kunt deelnemen.
Je ontvangt de opnamen en de tekstdocumenten van de zittingen waarvoor je hebt betaald.
Bijdrage is 80 euro wanneer je in één keer betaalt voor de 6 avondzittingen.
De workshops worden apart betaald.

